Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2024 03:21

Stan vo Centar na dve nivoa kaj umetnickoto skolo 165m2

Објавени: апр. 03 03:21
Прегледи: 175
Се продава стан (кат од куќа со посебен влез) кај уметничкото школо и позади Млин Балкан,165м2 на две нивоа -прво ниво-приземје (голема дневна со кујна, купатило и две тераси)
-второ ниво-1 кат (три спални соби ,три тераси,купатило)
-подрум + 56м2
Шифра 24864
Цена 250,000 евра ,можна е замена за стан од 50-70м2 со доплата
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации