Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2023 10:22

Stan vo Gorce Petrov 48m2 so 1 spalna novogradba

ЕУР

Објавени: јул. 24 10:22
Прегледи: 22
Се продава стан во Ѓорче Петров кај кокта стадионот 48м2 со тераса на 7/8 кат со лифт,1 спална соба.
-ориентација исток
-Новоградба 2014 година
Шифра 24417
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации