Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2023 01:45

Stan vo Kisela Voda 48m2 so 1 spalna novogradba

ЕУР

Објавени: авг. 15 01:45
Прегледи: 62
Се продава стан во Кисела Вода во близина на Техничкиот преглед 48м2 со тераса, со 1 спална на 8/8кат со лифт (до 7-ми кат оди лифтот) греење со инвертер клима, Надградба-Новоградба, цената е со вклучен данок, Ориентација запад
Шифра 24317
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации