Оглас од претпријатие Објавени: апр. 12 2021 04:07

STAN VO KISELA VODA 50m2 DVOR 30m2 SO 1 SPALNA NOVOGRADBA

ЕУР

Објавени: апр. 12 04:07
Прегледи: 17
Се продава стан во Кисела Вода во близина на Школото Круме Кепески 50м2 со двор + 30м2 на приземје,има 1 спална соба.(Моментално е заведен како деловен простор)
Новоградба
Шифра 21466

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации