Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2023 03:15

Stan vo Kisela Voda 76m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: ноем. 28 03:15
Прегледи: 29
Се продава стан во Кисела Вода-Расадник 76м2 со тераса на 5/12 кат со лифт и парно,има 2 спални соби.
-делумно реновиран (сменети пвц прозори и водоводна инсталација)
-ориентација с/и
Шифра 13599
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации