Оглас од претпријатие Објавени: фев. 19 2024 10:20

Stan vo Kisela Voda 79m2 so 2 spalni ponova gradba

ЕУР

Објавени: фев. 19 10:20
Прегледи: 220
Се продава стан во Кисела Вода на Рампа 79м2 со тераса на 3/5 кат со лифт и парно,2 спални соби,вц + купатило.
-останува кујна и клима
-ориентација ј/з
-понова градба 2010 г
Шифра 24851
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации