Оглас од претпријатие Објавени: јун. 28 2021 10:41

Stan vo Kisela Voda so dve spalni sobi od 99m2

ЕУР

Објавени: јун. 28 10:41
Прегледи: 13
Се продава стан во Кисела Вода кај Чешма 86м2 со застаклена тераса + 13м2 на 6/8 кат со лифт и парно,има 2 спални соби,со вц+купатило.
-со гаража 15м2
Делумно реновиран сменети пвц прозори и лакиран паркет
Шифра 22654
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации