Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 11:08

Stan vo Kozle 54m2 so 1 spalna

ЕУР

Објавени: апр. 01 11:08
Прегледи: 160
Се продава стан во Козле спроти бензинската Макпетрол 54м2 со тераса на 1 кат ,без лифт со парно,дневна ,кујна ,1 спална соба.
-ориентација север
-подрум + 5м2
-сменети пвц прозори
Шифра 10521
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1


Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации