Оглас од претпријатие Објавени: дек. 25 2023 10:18

Stan vo Novo Lisice 75m2 so 2 spalni i 1 pomosna prostorija

ЕУР

Објавени: дек. 25 10:18
Прегледи: 115
Се продава стан во Ново Лисиче позади Рептил и Жито во жолтите згради на ПУИК, 69м2 со две тераси + 6м2 (едната тераса е направена помошна просторија), на 3/6 кат со лифт и градско парно,има 2 спални соби.(три клима уреди)вц + купатило,со комарници на сите прозори.
- подрум + 6м2
-ориентација с/и
- Градба 2004 год.
Шифра 24460

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации