Оглас од претпријатие Објавени: апр. 16 2024 04:05

Stan vo Novo Lisice 76m2 so 3 spalni

ЕУР

Објавени: апр. 16 04:05
Прегледи: 292
Се продава стан во Ново Лисиче позади Рептил и Жито во жолтите згради на ПУИК, 76м2 со терасa , на 1/6 кат со лифт и градско парно,има 1 спалнa собa и две детски соби.
- подрум + 6м2
-ориентација с
- Градба 2005 год.
Шифра 24856
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1

Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации