Оглас од претпријатие Објавени: мар. 25 2024 03:33

Stan vo Taftalidz 2 77m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: мар. 25 03:33
Прегледи: 162
Се продава наместен стан во Тафталиџе 2 на последна 24-ка, 77м2 со тераса на 3/3 кат без лифт,со парно,2 спални соби + 7м2 подрум
-ориентација с/ј

Шифра 24738
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации