Оглас од претпријатие Објавени: фев. 24 2024 04:19

Se prodava stan 90m2 na ul.: 29-ti Noemvri vo Tetovo

ЕУР

Објавени: фев. 24 04:19
Прегледи: 45
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: 29ti Noemvri vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 1 ima 90m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna - ( 33m2 )
▪️ Spalna soba x 1 - ( 18m2 )
▪️ Detska soba x 1 - ( 13m2 )
▪️ Hodnik - ( 7m2 )
▪️ Banja x 1 - ( 4m2 )
▪️ Utiliti/shpajz - ( 11m2 )
▪️ Balkon x 1 - ( 3m2 )
_______________
Cena:
➧90.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации