Оглас од претпријатие Објавени: фев. 14 2024 10:53

Se prodava stan na Ilindenska (Mema) vo Tetovo

ЕУР

Објавени: фев. 14 10:53
Прегледи: 61
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo blizina na Mema vo Tetovo.
_______________
Stanot e na kat 4 i ima 85m2
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija.
◆ Zasebna kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 2
_______________

◆ Lift ✔
◆ Podrum ✔
_______________

Cena:
◆ 83.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации