Оглас од претпријатие Објавени: мар. 23 2024 07:21

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

ЕУР

Објавени: мар. 23 07:21
Прегледи: 90
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar - Tetovcanka vo Tetovo.
_______________

Stanot se naogja na kat 8 i ima 50m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ✔
_______________
Cena:
➧61.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации