Оглас од претпријатие Објавени: фев. 20 2024 10:46

Se prodavaat stanovi vo izgradba na Industriska vo Tetovo

ЕУР

Објавени: фев. 20 10:46
Прегледи: 55
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija na Industriska vo Tetovo.
_______________

Objektot e so katnost 2Po+Pr+7+Pk.
_______________

STAN - 1

◆ Kat 6:
◆ 97m2
◆ Utiliti (shpajz)
◆ Hodnik
◆ Balkon x 2
◆ Banja x 2
◆ Spalna soba x 2
◆ Dnevna soba, trpezarija i kujna.

_______________

STAN - 2

◆ Kat 7:
◆ 97m2
◆ Utiliti (shpajz)
◆ Hodnik
◆ Balkon x 2
◆ Banja x 2
◆ Spalna soba x 2
◆ Dnevna soba, trpezarija i kujna.

_______________

◆ Cena: - 1200€/m2
_______________

◆ Stanovite ke bidat vselivi do krajot na 2023 godina.

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +389 70381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации