Оглас од претпријатие Објавени: мар. 23 2024 07:25

Stan vo centar na Tetovo

ЕУР

Објавени: мар. 23 07:25
Прегледи: 141
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar vo Tetovo.
Stanot e na 6 kat so lift.
_______________

Stanot ima 100m2 + 10m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija i kujna
◆ Spalna soba x 3
◆ Banja x 2
◆ Balkon x 1

_______________

◆ Mebelot e vklucen vo cenata.

Cenata e:
◆ 125.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации