Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
22 апр. 13:07
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Станови во градба

2 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
23 апр. 14:36
Linku:
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
06 апр. 10:58
Linku:
Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan na Ilindenska vo Tetovo

115 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110

Денес 08:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
Вчера 20:45 Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
Вчера 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dupleks vo Kapistec 144m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 4
Вчера 08:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 МКД

Број на соби: 4
23 апр. 14:36
Linku:
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
23 апр. 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
22 апр. 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stanovi i Duqani

650 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 120
22 апр. 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar

1 690 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 4
Површина: 110
22 апр. 13:07
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Станови во градба

2 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
22 апр. 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo Pripor

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Онлајн
21 апр. 16:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan dupleks Taf

187 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 апр. 02:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Karpos Mlecen

2 300 ЕУР

Број на соби: 4
20 апр. 12:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo individualna kuka

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
20 апр. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 166m2 vo Ohrid

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
19 апр. 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Przino

178 000 ЕУР

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации