Оглас од претпријатие Објавени: септ. 16 2021 02:15

EKSTRA STAN KAJ DOM NA GRADEZNICI

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 16 02:15
Прегледи: 1
SILVER City Partner izdava odlichen stan 40m2 kaj Dom na Gradeznici vo strog centar. Stanot e kompletno opremen i raspolaga so:
- dnevna soba
- spalna soba
- kupatilo
- francuska terasa

cena:220 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации