Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, BILNA APTEKA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: IMPULS AGENCIJA 25 септ. 09:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

916 Огласи во продавницата

DVOSOBEN STAN VO AERODROM TRI BISERI 200 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR KAPISHTEC 1 200 ЕУР
GARSONJERA 39m2 VO KARPOSH 3 SPROTI CIT 40 000 ЕУР
LUX CETIRISOBEN STAN NA VODNO -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
* ШИФРА 3766
Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Центар, Билна Аптека.

- 45м2, 2 соби (дневна, спална)
- бања
- 1-ви кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Комлетно опремен

- цена 250еур + режиски трошоци

☎️ Дејан 075 424 130
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

916 Огласи во продавницата
STAN OD 86M2 NA LENINOVA 86 000 ЕУР
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 56 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR,DEBAR MAALO 1 380 ЕУР
 DVOSOBEN LUXUZEN STAN VO AERODROM -
Кон почеток