Македонски | Shqip | English |

ULTRA LUKSUZEN STAN NA 2 MINUTI OD PLOSHTAD

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: City Partner 07 јун. 16:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60 m2
Локација: Центар, Скопjе
CITY PARTNER AGENCIJA izdava ULTRA LUKSUZEN STAN 60m2 NA 2 MINUTI OD PLOSHTAD.
Stanot raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna so trpezarija
- spalna soba
- 2 kupatila
- 2 terasli
- obezbedeno parking mesto
- podrum
cena: 500 eur
KONTAKT: 078/726-229
Нема посетени огласи
Кон почеток