Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARSONJERA ZA SAMEC VO CENTAR

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 01 септ. 16:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor 200 ЕУР
PRODAVAM EKSTRA  KUKA VO CENTO 290m2 160 000 ЕУР
STAN ZA STUDENTI VO BUNJAKOVEC 250 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Garsonjera vo po nova zgrada od 30m2 na 4 kat so parno, lift,so mala terasa se izdava komplet ubavo namestena.Cena-180e
sifra...17541
Broj za kontakt 070 346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070346842
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
HOTEL VO PEFKOHORI  GRCIJA SO POGLED NA MORE 1 500 000 ЕУР
KUKA VO CENTAROT NA GEVGELIJA 0 ЕУР
ODLICEN NOV  STAN OD 66M2 CENTAR KALA 84 000 ЕУР
Stan vo Crnice nov odma vseliv 46 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации