Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV LUKSUZEN STAN VO DEBAR MAALO ZA IZDAVANJE

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 14 фев. 15:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

STANOVI  EKSKLUZIVNO NOVA ZGRADA VO  AERODROM 53 000 ЕУР
NOV STAN AERODROM  GOLDENART 49m2 2 SPALNI   49 000 ЕУР
PREUBAV APARTMAN FLOGITA GRCIJA SO POGLED NA MORE 85 000 ЕУР
RESTORAN NA UNIKATNA I NEPOVTORLIVA LOKACIJA 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Nov stn do sega ne vseluvan od 77m2 na dve nivoa 55m2 dnevna so kujna, vo galerija 22m2 spalna so kupatilo, ima garaza, se izdava moderno namesten.
Cena-500e
sifra....19491
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
Se iznajmuva opremen Kancelariski prostor Kaj Mida 300 ЕУР
NOV APARTMAN OD 105m2 VO PEFKOHORI  3 SPALNI 220 000 ЕУР
 RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE NA ODLICNA LOKACIJA 72 000 ЕУР
EKSTRA POPUST LUX APARTMAN VERINA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации