Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen stan na Vodno Soravija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

LUXURIOUS APARTMENT FOR RENT DEBAR MAALO 0 MKD
Deloven prostor vo Debar Maalo na dve nivoa 200m2 0 MKD
Nov stan vo Aerodrom pozadi Tobako 2 0 MKD
Odlicen stan so 3 spalni kaj Univerzalna sala 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24990

Агенција Асторија издава луксузен стан на Водно во Комплекс Соравија-Рома,со површина од 104м2. Располага со две спални соби, пространа дневна со кујна и тераса со поглед према градот. Станот е комплетно наметсен со нов и модерен мебел. На први кат, сопствено греење и ладење, со лифт во нова зграда.Станот поседува и гаражно место. Цена 700 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336

Code 24990
Agency Astoria is renting a luxury apartment on Vodno in the Soravia-Roma Complex, with an area of 104m2. It has two bedrooms, a spacious living room with kitchen and a balcony with city view. The apartment is completely furnished with new and modern furniture. It is on the first floor, with elevator in a new building and it has its own heating and cooling,Garage space for one car. Price 700 euros + monthly bills.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Deloven prostor za kancelarii vo Vizbegovo 0 MKD
Odlicna Kuka Hotel za iznajmuvanje 0 MKD
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE OD50m2 0 MKD
Prekrasen deloven prostor vo Centar 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации