Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2 soben prazen stan vo Centar 56m2

210 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 08 мај 19:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3169 Огласи во продавницата

Se izdava dvosoben namesten stan vo Debar Maalo 200 ЕУР
Nov nevseluvan 2-sob stan-Karpos 4 52 800 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor vo Centar 500 ЕУР
Se izdava dukan vo Aerodrom 35m2 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Sifra A8324
Se iznajmuva prazen stan vo Centar pozadi univerzalna sala, 56m2 na 3-ti kat so lift vo nova zgrada.Stanot raspolaga so dnevna ,trpezarija ,1 spalna soba , kujna komplet opremena so aparati, 1 kupatilo .
Cena: 210 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3169 Огласи во продавницата
Se izdava kat od kuka, 130m2-Kozle 600 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 76m2 Centar 600 ЕУР
Se izdava dvosoben prazen stan Debar Maalo 200 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor, 65m2-Centar 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации