Оглас од претпријатие Објавени: јун. 08 2022 05:18

VODNO 120M2 TRI SPALNI NOV OPREMEN SAUNA.

Објавени: јун. 08 05:18
Прегледи: 285
11147...AGENCIJA PARTENON IZDAVA STAN VO NOVOGRADBA NA VODNO. STANOT E SO POVRSINA OD 120M2 NA 2KAT SO LIFT I PARNO....OPREMEN IMA TRI SPALNI SOBI, SALON KUJNA SO TRPEZARIJA ....SAUNA....CENA 700EU....POVEKE INFORMACII NA 071/257-405

Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации