Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 08 окт. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава деловен простор на приземје,со квадратура од 28м2 во Аеродром со санитарен чвор .Погоден за канцелариско или занаетчиско работење.Цена по договор.

Шифра.2078
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2 0 ЕУР
STAN KAJ KATOLICKA 81m2 0 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации