Објавени: авг. 13 2021 05:37

Stan so ubav raspored vo Skopje Sever

ЕУР

Објавени: авг. 13 05:37
Прегледи: 3
Се продава стан 58м2 со убав распоред во Скопје Север, Чаир. Станот е во зградите со големиот паркинг веднаш спроти економското Арсениј Јовков. На 4 кат со дневна, спална, тоалет, голема кујна и балкон со шпајз.

За повеќе информации на 071769511. Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации