Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 10:00

Trosoben stan vo Aerodrom Biser

ЕУР

Објавени: ноем. 28 10:00
Прегледи: 615
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Aerodrom do Biser Trgovskiot centar.
So povrshina od 73m2 na 1 kat
So golem dneven del kon kujna,trpezarija,
Dve spalni sobi,
Terasi 2,
Kupatilo,
Cena 1250e,m2
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
SHIFRA 6163
Опис на линк

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации