Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO CENTAR GRADSKI ZID

92 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 08 мар. 17:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Elitna kuka so bazen Vodno vo rezidencijalen del 7 000 ЕУР
Stan vo Debar Maalo 1 300 ЕУР
Renoviran 3 soben stan vo Cair 33 000 ЕУР
Plac so dve kuki vo Katlanovo 57 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР, ВО КУЛИТЕ ГРАДСКИ ЅИД СПРОТИ РАМСТОР.

ПОВРШИНА 87 М2
3 СОБЕН (СО МОЖНОСТ ЗА 4ТА)
ЛОЏИЈА И ШПАЈЗ
КУПАТИЛО И ГОСТИНСКО WC
11/12 КАТ СО 2 ЛИФТА
ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК
СО ГАРАЖА КОЈА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА
НЕ Е РЕНОВИРАН

*ТИФАНИ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИСТО ТАКА НУДИ И КОНСУЛТАЦИИ ЗА ВНАТРЕШНИОТ ДИЗАЈН , ПРОЕКТИРАЊЕ И РЕНОВИРАЊЕ НА ВАШИТЕ СТАНОВИ СО СТРУЧЕН ТИМ СО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ

ЦЕНА 92 000 ЕУР

ШИФРА М75
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva namestena garsonjera na Ul.Vodnjanska-Kapistec 200 ЕУР
NOV STAN  114M2 NA VODNO 1 150 ЕУР
LUKSUZNA KUKA VO ELITEN DEL NA BARDOVCI 290 000 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan vo Taftalidze 1 Vero 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации