Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NA HALKIDIKI SO POGLED NA MORE

83 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 18 апр. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРЦИЈА НА ХАЛКИДИКИ - ПОЛИХРОНО, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ.

ПОВРШИНА 42 М2
2 СОБЕН
ГОЛЕМА ТЕРАСА
КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН И НАМЕСТЕН
СО КЛИМА УРЕД
ЗГРАДАТА ИМА ГОЛЕМ ДВОР ЗА ДЕЦА

ЦЕНА 83.000 ЕВРА

ШИФРА С184
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации