Оглас од претпријатие Објавени: дек. 07 2021 12:34

Trosoben stan od 93m2 vo Karpos 4

ЕУР

Објавени: дек. 07 12:34
Прегледи: 206
Se prodava namesten trosoben stan so povrsina od 84m2 i 9m2 terasi
Stanot e pozicioniran na 8mi kat od 10so lift
Raspolaga so dnevna kujna trpezarija,dve spani sobi,dve kupatila i dve ostavi
Stanot e kompletno opremen
Ima podrum
I nadvoresna garaza
Cenata na stanot so garaza e 120000evra
Sifra 7000
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации