Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV 2 SOBEN STAN DO GORGI DIMITROV TAFTALIDZE 44m2

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 26 јул. 15:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

PLAC SO EDINECNA KUKA 2 MARKICI P+2+PK  MVR CRNICE 250 000 EUR
NOV OPREMEN SO MEBEL PARKING MESTO KARPOS 3 350 EUR
KARPOS 4 62 M2 PRIZEMJE RUSKA ZGRADA 48 000 EUR
PLAC ZA GRADBA  KAJ MLECEN 1089 M2 IZGRADENOST 370 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA GIMNAZIJA GORGI DIMITROV.
STANOT E VO POVRSINA OD 44 M2, 5 KAT(NE E POSLEDEN),LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE.
VSELIV OKTOMVRI 2016 GOD.
LICE ZA KONTAKT SASO 078/248-176
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 64M2 1 KAT NOV 0 EUR
EKSKLUZIVEN STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 400 EUR
NOV STAN SO 3 SPALNI 66M2 CENTRALNO PARNO VLAE 62 700 EUR
VOENA ZGRADA,91 M2 STAN POZADI CAPITOL MALL 750 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации