Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO NOVO LISICE ODLICEN RASPORED

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 06 мар. 15:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

Prekrasna vila vo Grcija Kalikratia 150m2 180 000 ЕУР
APARTMAN GRCIJA DIIONISIOU 70m2 SO POGLED NA MORE 77 000 ЕУР
APARTMAN HANIOTI 72m2 2 SPALNI ODLICEN 110 000 ЕУР
SE PRODAVA ILI IZNAJMUVA STAN VO K.VODA 50 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Stan od 41m2 na 7 kat posleden so ploca i krov, parno, lift,otvoren pogled jug-zapad, so spalna terasa, ima opcija so mebel Cena-42000e
i polunametsen Cena-39500
sifra....19121
Broj z kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
STAN VO ODLICNA SOSTOJBA VO NASELBA AERODROM 95 000 ЕУР
NEPOVTORLIVA PONUDA APARTMAN  VO KOZLE 350 ЕУР
ODLICEN APARTMAN VO SOLUN NA IGNACIA 75m2 135 000 ЕУР
KUKA VO CENTO 240m2 PONOVA GRADBA 170 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации