Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen cetvorosoben nov stan vo Karpos 3

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата

Brand new apartment in Taftalidze with one badroom 0 MKD
Stan vo AERODROM Golden Art 46m2 0 MKD
SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT NA IZLEZ OD SKOPJE 0 MKD
Kat od kukja vo Centar za delovno rabotenje 100m2 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во Карпош 3 од 138м2 на 7кат/9 ката во нова зграда од 2015год. Станот е нов не вселуван и истиот се состои од голема дневна ,трпезарија кујна, два балкона, 3 спални, две бањи и еден тоалет.
Ориентација исток-запад. Парно сопствено.
Гаража со дополнителен простор за остава од 21м2.
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата
Prekrasen stan vo Centar so 1 spalna 0 MKD
Se izdava trosoben stan vo Centar 300 EUR
Odlicen nov deloven prostor vo Mida Kompleks 0 MKD
Odlicen magacin  4500m2 vo Vizbegovo 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации