Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen stan vo Micurin so 2 spalni

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 јун. 10:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24492

Продаваме одличен стан во Мичурин спроти стара Општинс Аеродром со површина од 60м2. Располага со 2 спални соби, дневна соба со кујна и тераса од 4м2. Станот е на 1ви кат и поседува подрум од 8м2. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток