Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NASKORO ELITEN STANBENO DELOVEN KOMPLEKS SOPISTE

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 03 јан. 10:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

HROM STAN 106M2 2 KAT NOVOGRADBA DELIV NA 2 0 ЕУР
NOV,DVOSOBEN STAN VO VLAE 48 M2 SO PARKING 44 500 ЕУР
ATRAKTIVEN PLAC VO GORNO LISICE NA GLAVNA ULICA 0 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA KUKA NA RIDOT BARDOVCI 240m2 240 000 ЕУР
ЖИВЕЈЌИ ГО СЕКОЈДНЕВИЕТО КОЕ ОД ДЕН ВО ДЕН СТАНУВА СЕ ПОНЕПОДНОСЛИВО , БРЗОТО ТЕМПО , КАКО И ПРЕГОЛЕМАТА ЗАГАДЕНОСТ ВО И ОКОЛУ ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ ДОВЕДОА ДО ИДЕЈА ДА НА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КУПУВАЧИ НА ИДЕН ДОМ ИМ ДАДЕМЕ РЕШЕНИЕ КОЕ ЌЕ ГИ ИСПОЛНИ СИТЕ КРИТЕРИУМИ ЗА КВАЛИТЕТНО ЖИВЕЕЊЕ – ЕЛИТЕН СТАНБЕНО-ДЕЛОВЕН КОМПЛЕКС.
ИНВЕСТИТОР НА ЦЕЛИОТ ПРОЕКТ E РЕНОМИРАНА ИТАЛИЈАНСКА ГРАДЕЖНА КОМПАНИЈА ,,КАЗА ВЕРДЕ“, КОЈА ЗАД СЕБЕ ИМА БОГАТА ИСТОРИЈА ВО ПОГЛЕД НА ГРАДЕЖНИШТВОТО ВО ПОВЕЌЕ ЕВРОПСКИ ГРАДОВИ.
ЗА СИТЕ ОНИЕ КОИ НЕ ГО ПОСЕТИЛЕ ТОЈ ДЕЛ ОД ГРАДОТ , МАЛ ВОВЕД:
ОПШТИНА СОПИШТЕ СЕ НАОЃА НА САМО 6,5 КМ ОДДАЛЕЧЕНОСТ ОД ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ (ПЛОШТАД АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ), ВО ПОДНОЖЈЕТО НА ПЛАНИНАТА ВОДНО И СОНЧЕВ ГРАД , ВЕДНАШ ПОСЛЕ НАСЕЛБАТА ПРИПОР.ОД ДЕН ВО ДЕН ПРЕРАСНУВА ВО ЕДНА ОД ПОЕЛИТНИТЕ ОПШТИНИ ВО ГРАДОТ СКОПЈЕ, КОЈА Е ВЕЌЕ ДЕЛУМНО ИЗГРАДЕНА СО ОБЈЕКТИ ЗА СЕМЕЈНО ДОМУВАЊЕ ОД А-КАТЕГОРИЈА . ЛОКАЦИЈАТА НА КОМПЛЕКСОТ Е ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА ОПШТИНАТА, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА МУЛИНО ГАРДЕН.ОРГАНИЗАЦИЈАТА НА КОМПЛЕКСОТ Е ДА ПОСЕДУВА СТАНБЕН И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. ИСТИОТ ЌЕ ПОСЕДУВА СТАНБЕН ДЕЛ СО РАЗЛИЧНИ КВАДРАТУРИ НА СТАНОВИ ОД 38 , 53 ,66 ,82 М2 И ПЕНТХАУСИ СО ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД КОН ГРАДОТ.
ВО СКЛОП НА КОМПЛЕКСОТ СЕ ПРЕДВИДЕНИ ПОМАЛИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ СО ДЕЈНОСТИ НЕОПХОДНИ ЗА НЕПРЕЧЕНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ , СУПЕРМАРКЕТ ВО ПОВРШИНА ОД 700-ТИНИ М2, И ЕЛИТЕН РЕСТОРАН.
ЕНТЕРИЕРОТ НА СТАНБЕНИТЕ ЕДИНИЦИ ЌЕ БИДЕ СПОРЕД ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈН :ИТАЛИЈАНСКА КЕРАМИКА И САНИТАРИИ,ПРОЗОРЦИ,ВНАТРЕШНИ ВРАТИ КАКО И ПОСИТНА ГАЛАНТЕРИЈА.
ПРЕДНОСТ ЗА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КУПУВАЧИ Е ДЕЛОТ НА ЗАЕДНИЧКОТО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ВЛЕЗОТ НА ЗГРАДАТА КОЕ ЌЕ БИДЕ СО САМОНАПОЈУВАЊЕ ВРЗА БАЗА НА СВЕТЛОСНИ ПАНЕЛИ ПОСТАВЕНИ НА КРОВОТ НА ОБЈЕКТОТ КАКО И ГРЕЕЊЕТО КОЕ ВО МОМЕНТОТ ЌЕ БИДЕ НА ПРИКЛУЧОК СО СОПСТВЕНО ПАРНО , НО ЗА СЕКОЈА СТАНБЕНА ЕДИНИЦА ЌЕ СЕ ПОДГОТВИ ПРИКЛУЧОК ЗА ГАС , ЧИЈА МРЕЖА ВО БЛИСКА ИДНИНА ЌЕ ПОМИНУВА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА КОМПЛЕКСОТ.
ДВОРНАТА ПОВРШИНА ЌЕ БИДЕ ХОРТИКУЛТУРНО УРЕДЕНА ОД КОЈА ГОЛЕМ ДЕЛ ЌЕ БИДЕ ЗЕЛЕНА ПОВРШИНА ВО ЧИЈ СКЛОП ЌЕ ИМА ЗАБАВЕН ПАРК ЗА ДЕЦА.
ПАРКИРАЊЕТО ЗА СТАНАРИТЕ ЌЕ БИДЕ ВО ДЕЛОТ ПОД ЗГРАДИТЕ, А ДЕЛОВНИТЕ ПРОСТОРИИ И МАРКЕТОТ ЌЕ ИМААТ СОПСТВЕНО НАДВОРЕШНО И ВНАТРЕШНО ПАРКИРАЊЕ.
ИЗВЕДБАТА НЕ ЦЕЛИОТ ПРОЕКТ ЌЕ БИДЕ ВИСОКА А КЛАСА , И ОДЛИЧНИ УСЛОВИ ВО ПОГЛЕД НА ПРОДАЖНАТА ЦЕНА СЕТО ТОА ВО ПРЕСРЕТ НА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КУПУВАЧИ.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
NOV TROSOBEN STAN 51M2 SO GARAZA VO HROM 47 000 ЕУР
NOV VSELIV STAN VO KARPOS 3 64M2 TROSOBEN 70 400 ЕУР
STAN OD 55M2 KAJ UNIVERZALNA 3 KAT 65 000 ЕУР
STAN ZA IZNAJMUVANJE 3  4 STUDENTI BLIZU DRZAVNA 230 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации