Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO GRADSKI ZID ZELEN PAZAR NAD MESARITE 80M2

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 30 авг. 17:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

G.ZID SPROTI J.BROS 30+70M2 1000EVRA PO M2 1 000 EUR
PLOSTAD 62M2 1 800 EUR
UNIVERZALNA STAN 138M2  0 EUR
STAN OD 65M2 GRADSKI ZID R DOM 1 150 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 80m2 3 soben, kompletno renoviran na 2 od 6 kat, so parno i lift, so pogled kon parkot. Cena 1100 evra Sifra 7159 Kon.tel 070/546-378 078/221-492 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR REKORD 56m2 950 EUR
CENTAR ANEKS NA G.ZID 0 EUR
DEBAR MALO 70M2 71 000 EVRA 1 000 EUR
NOVA KUKA OD 160m2 VO NEREZI 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации