Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UBAV STAN 88m2 VO MICHURIN

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 08 апр. 13:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Novi apartmani na VODNO 30m2 290 EUR
Plac od 412m2 prekrasen otvoren kon Skopje 230 000 EUR
SE IZNAJMUVA STAN OD 57m2 VO STROG CENTAR 250 EUR
Se izdava stan kaj Mlecen 86m2 so dve spalni 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
PRODAVAME UBAV STAN VO MICURIN- OPSHTINA AERODROM. STANOT ZAFAKJA STANBENA POVRSHINA OD 73M2, SO 3 TERASI OD 15M2 I 22M2 PODRUM. SE SOSTOI OD DNEVNA, KUJNA, TRPEZARIJA, 2 SPALNI, BALKONI I TOALET. POZICIONIRAN E NA PRIZEMJE, ODDALECEN NA 100M OD O.U. BLAZE KONESKI. ISTOCHNO-ZAPADNA ORIENTACIJA.

CENA: 60.000evra
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
SUPER CENA NOV STAN 45m2 SO 1 SPALNA KARPOS 1 950 EUR
NOV STAN OD 45M2 SO 1 SPALNA VO NOVO LISICE VSELIV 920 EUR
Itno se bara prazen stan za iznajmuvanje vo Centar 0 MKD
STAN OD 53m2 VO AERODROM SO 1 SPALNA 1 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации