Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan kaj Mi-Da

84 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 30 авг. 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Se izdava nova kuka vo Taftalidze 2 1 300 ЕУР
Se izdava nov nevselen 3-soben stan vo K-2, MIDA 450 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Karpos 4 250 ЕУР
Stan kaj T.C.Biser 67 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra 3/9806 K-2 (kaj mi-da) se prodava trosoben stan 70m2, novogradba vseliv. Stanot e na 6-ti kat (ima i na 7-mi i 8-mi kat) so lift. Ima parno i edna terasa. Gleda na severna strana. Cena 1200 E/m2 so vkluceno DDV. Ima moznost za kupuvanje na garazno mesto.
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Se izdava namesten stan vo Centar 400 ЕУР
Se izdava 3-soben luks stan, nov, vo Aerodrom 325 ЕУР
Preubav trosoben stan vo Centar kaj Katolicka 95 000 ЕУР
D Maalo 56m2 3 kancelarii se izdava 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации