Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на грејни тела и клима уреди

Vivax , 99
AEG , 227
Alfa Plam , 1
Beko , 69
Bosch , 10
Gorenje , 43
LG , 54
Neo , 57
Samsung , 81

Греење и климатизација - огласи за продажба на радијатори, калорифери, клима уреди, печки на пелети, термо печки и друго. Купувајте и продавајте на Пазар3, брзо, лесно и едноставно!


26 јул. 04:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mali boljercinja

08 апр. 18:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Охрид

Klima Beko

1 ЕУР

07 мар. 23:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Кочани

Se prodava klima

1 ЕУР

10 јул. 07:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kotel na peleti

1 ЕУР

30 јан. 22:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sporet alfa90

1 ЕУР

25 ноем. 20:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam 6 maski za FENHOJLERI

1 ЕУР

04 окт. 21:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Гостивар

PELETİ

1 ЕУР

22 јун. 18:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Centrometal  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kotel za parno greenje

1 ЕУР

29 дек. 11:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Klima uredi

100 МКД

19 септ. 09:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tajfun grealka

100 МКД

04 фев. 18:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Kotel na peleti

100 МКД

06 окт. 09:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Parno servis

100 МКД

14 апр. 06:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pecka na peleti

100 МКД

30 мар. 18:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kamin

100 МКД

29 мар. 18:42 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Куманово

Termo pecka CER

100 МКД

15 јан. 11:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NOVA TAJFUN GREALKA

100 МКД

29 апр. 18:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Kamin na drva

123 МКД

22 авг. 18:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Радијатори

150 МКД

09 ноем. 14:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Algreta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ALUMINIUMSKI RADIJATORI ALGRETA POLOVNI

150 МКД

07 ноем. 19:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Центар

Radijatori elektricen Kotel

150 МКД Намалена цена

26 јан. 20:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

RADIJATORI

150 МКД

24 окт. 23:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Veito  ·  Скопjе  ·  Карпош

Grealki VEITO vodootporni so dalecinsko

170 МКД

Продажба на клима уреди - Пазар3 огласи


Огласи за продажба на обични клима уреди или инвертер клими.


Нови или половни клими - на Пазар3 ќе најдете сè!


Погледнете низ листата со огласи или пак користете ги филтерите за пребарување за да ја пронајдете идеалната клима за Вас! Клими по најповолни цени! Купете нова клима или користена но сочувана и во одлична состојба! Клими од разни брендови се огласуваат на Пазар3: Vivax, AEG, Bosch, NEO, LG, Samsung и други.


При изборот на клима уред важно е да се внимава на капацитетот на клима уредот, енергетската ефикасност и моќноста на уредот.


Инсталација и одржување на клими


Во оваа категорија на Пазар3 може да најдете и соодветен, професионален сервис за клима уреди. За правилна работа на климите потребно е редовно да се чистат односно сервисираат клима уредите и да се менуваат филтрите кои служат за прочистување на воздухот.Греење - печки на пелети, радијатори, котел за парно, термо печка итн.


Чести се прашањата "Кое е најекономично или најевтино греење?", "Колку би чинело греењето на одредена квадратура, со различни видови на греењe?" итн. Во оваа категорија на Пазар3 има голем избор на грејни тела, по најповолни цени. Се продаваат панелни греалки, калорифери, радијатори, термо печки, печки на пелети, котел за парно, тајфун, камини и многу друго. Голем избор и најдобри цени - Пазар3 огласи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации