Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на Електроника

Сѐ од Електроника се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

12 фев. 00:43
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 5 slim novo

32 000 МКД


11 фев. 16:49 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

IPhone 12 Pro Max

36 000 МКД

11 фев. 16:48
Линк
Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung monitor F24T350FHU и

6 000 МКД

11 фев. 16:37 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  X series  ·  Скопjе  ·  Карпош

Asus laptop

50 ЕУР Намалена цена

11 фев. 16:13 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nitendo Switch + 5 igri gratis!!!

17 000 МКД

11 фев. 14:54 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Igri za Nitendo Switch

1 500 МКД

11 фев. 13:20 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам PS4

10 000 МКД

11 фев. 12:35 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

RAM DDR4 SODIMM

1 500 МКД Намалена цена

10 фев. 22:40 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Xiaomi 12x 200 evra

200 ЕУР

10 фев. 21:25 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Samsung Galaxy S10

200 ЕУР

10 фев. 20:14 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Xiaomi poco x3 pro

7 000 МКД Намалена цена

10 фев. 16:23
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Чаир

Play station 4 PS4 +2 joystics +4cds

24 300 МКД

10 фев. 14:41 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung A04s

6 000 МКД

10 фев. 14:17 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Струмица

Ram memorija

2 000 МКД

10 фев. 13:25 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Проектор BenQ MS527 3300Ansi 13000:1 White

15 000 МКД

10 фев. 10:21 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  G70-70  ·  Штип

Lenovo Ideapad G770 17.3" Laptop Computer

6 000 МКД

09 фев. 19:44 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Куманово

IPHONE 12 PRO MAX 128 GB gold

1 ЕУР

09 фев. 17:37 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Аеродром

i5 4570 3.20GHz

1 499 МКД

09 фев. 17:24 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

VR Miniso

999 МКД

09 фев. 14:56 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apple iphone 12 mini

18 000 МКД

09 фев. 11:11 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 Pro 256GB

670 ЕУР

Продажба и купување на сѐ од Електроника - Пазар3 огласи


Во категоријата "Електроника" се купуваат и продаваат Мобилни телефони, Компјутери (Комплет), Играчки Конзоли и додатоци, ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска, Делови за Компјутери и додатоци, Аудио опрема, Додатоци за Мобилни телефони, Филм и Музика, и Фиксна телефонија. Исто така се нудат и следниве услуги: Сервис за Компјутери, и Сервис за Мобилни телефони.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации