Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на Електроника

Сѐ од Електроника се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!


14 апр. 13:51 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Штип

iphone 7plus

10 000 МКД

14 апр. 13:38 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG A25 5g NOV

12 000 МКД

14 апр. 11:55 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СОВРШЕН!!

9 000 МКД

14 апр. 11:12
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Скопjе  ·  Центар

iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)

45 000 МКД Намалена цена

13 апр. 23:56 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Струга

iPhone 13 promax

520 ЕУР Намалена цена

13 апр. 20:41 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11  ·  Куманово

Xiaomi Redmi Note 11

6 000 МКД

13 апр. 15:44 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Тетово

Samsung s23 plus Kako novo

470 ЕУР

13 апр. 11:33 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12 128giga

18 500 МКД

13 апр. 10:27 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Playstation 4 ps4 so fc 24 + 25 igri

10 000 МКД

13 апр. 08:43 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Тетово

Se prodava Samsung Galaxy S20 i Galaxy watch active2

16 000 МКД

13 апр. 08:27 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Скопје

Iphone 11 pro max 64GB gold FULL PACK

300 ЕУР

12 апр. 22:32 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

Iphone 13 Pro Max

12 апр. 21:17 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 7s  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mobilen telefon

1 000 МКД Намалена цена

12 апр. 20:26 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Скопjе  ·  Центар

Acer Aspire 17.3inch

6 500 МКД

12 апр. 19:08 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 5 * SAMO AKTIVIRAN*

28 000 МКД

12 апр. 16:12 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Iphone 12 plav 128gb

280 МКД

12 апр. 15:30 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 14 128 giga

27 000 МКД

12 апр. 11:47 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

PS4 Slim 500GB

12 000 МКД

11 апр. 20:37 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Samsung Galaxy S21 5G

13 000 МКД

11 апр. 20:33
Линк
Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov neotpakuvan A55

22 000 МКД

11 апр. 18:58 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11 Pro  ·  Велес

Xiaomi Redmi Note 11 PRO 5G

10 000 МКД

11 апр. 16:03 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава MacBook Retina 2015

300 ЕУР

Продажба и купување на сѐ од Електроника - Пазар3 огласи


Во категоријата "Електроника" се купуваат и продаваат Мобилни телефони, Компјутери (Комплет), Играчки Конзоли и додатоци, ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска, Делови за Компјутери и додатоци, Аудио опрема, Додатоци за Мобилни телефони, Филм и Музика, и Фиксна телефонија. Исто така се нудат и следниве услуги: Сервис за Компјутери, и Сервис за Мобилни телефони.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации