Македонски | Shqip | English |
11 дек. 17:40 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 320

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
09 дек. 16:02 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Alfa Romeo 156 1.8 ts

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 17:24 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Audi A6 2.5 tdi quattro

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 03:41 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 17:50 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 20:42 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Alfa Romeo 156 JTD 1.9

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 05:27 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada Niva

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
20 окт. 19:51 Куќи/Вили , Кавадарци , Росоман

Kuka vo selo Trstenik

15 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
16 окт. 15:00 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW PASSAT B6 2.0 TDI

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 16:38 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 318

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 19:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW FOX 1.4benzin -08 crna boja

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 септ. 17:30 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Vectra 1.8 benzin/plin

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
20 авг. 16:48 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Se prodava passat 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:24 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 320

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 18:21 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток