Македонски | Shqip | English |
07 авг. 14:10 Автомобили , Кочани , Зрновци

Renault Scenic Povolno

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 23:36 Автомобили , Кочани , Зрновци

VW Passat 2.0

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 21:11 Автомобили , Кочани , Зрновци

Mercedes-Benz 220 obicen diessel zacuvan

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 15:57 Автомобили , Кочани , Зрновци

Toyota Rav 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 12:47 Автомобили , Кочани , Зрновци

Opel Vectra 1.8

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 21:21 Автомобили , Кочани , Зрновци

Peugeot 407 2.0 hdi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 20:39 Куќи/Вили , Кочани , Зрновци

Kuka vo Zrnovci

Број на соби: 5
Површина: 110
03 септ. 00:42 Автомобили , Кочани , Зрновци

Ford 1.8 TD EVTINO

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
06 јул. 01:03 Автомобили , Кочани , Зрновци

Reault clio 1.2 oasis

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
13 дек. 02:33 Автомобили , Кочани , Зрновци

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL GTC ECO flex

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
08 ноем. 19:05 Автомобили , Кочани , Зрновци

Mitsubishi Space Star

790 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 јул. 14:34 Автомобили , Кочани , Зрновци

BMW X1

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 мар. 17:24 Автомобили , Кочани , Зрновци

BMW 320d 100KW

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 20:50 Автомобили , Кочани , Зрновци

Opel Astra -07

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 15:23 Автомобили , Кочани , Зрновци

Peugeot 407 2.0 hdi

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток