Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Деловен простор - продажба и купување на деловни простории за секакви намени

Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете огласи за купување, изнајмување и продажба на канцелариски простор, трафики, магацини, хали, индустриски објекти, и други деловни простории.


Доколку имате потреба од нов деловен објект за извршување на Вашите бизнис потреби регистрирајте оглас "се бара деловен простор" или разгледајте ги сите активни огласи за продажба и изнајмување на хали, магацини и секакви деловни простории. Доколку пак изнајмување или вршите продажба на некаков деловен простор регистрирајте оглас веднаш и комуницирајте со потенцијалните клиенти.

09 јул. 23:35
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Куманово

Се издава

Вчера 20:22
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА

300 ЕУР / месечно


Вчера 20:22
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА

300 ЕУР / месечно

Вчера 20:17 Магацин  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава деловен простор za magacin vo stanbena zgrada na -

300 ЕУР / месечно

Вчера 19:03 Канцеларија  ·  Тетово

Jepet zyrë me qira

Вчера 17:19
Линк
Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin 89 m2

300 ЕУР / месечно

Вчера 15:33 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdavaat kancelarii 125m2 Centar kaj AMSM

600 ЕУР / месечно

Вчера 13:49 Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ 1200М2

300 000 ЕУР

Вчера 13:39
Линк
Друго  ·  Битола

Hotel vo Bitola

400 000 ЕУР

Вчера 13:28 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

DELOVEN PROSTOR VO KARPOSH

1 ЕУР

Вчера 13:12 Друго  ·  Битола

Se izdava deloven prostor vo Bitola

Вчера 12:44
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Тетово

Lokal

230 ЕУР / месечно

Вчера 11:52 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

DELOVEN PROSTOR SO LOKACIJA VO KARPOSH

12 ЕУР / месечно

Вчера 11:01 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava deloven prostor na Vodno, OU Koco Racin

1 200 ЕУР / месечно

Вчера 08:58
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA lUKSUZNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

10 ЕУР / месечно

11 јул. 21:17 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava dukjan 33 m2 sproti City mall

86 000 ЕУР

11 јул. 19:07
Линк
Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin 44 m2

300 ЕУР / месечно

11 јул. 14:50 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 75m2,deloven vo bizinis zgrada Centar

550 ЕУР / месечно

11 јул. 14:40 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

1 400 ЕУР / месечно

11 јул. 14:06 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

250 ЕУР / месечно

11 јул. 13:45 Дуќани и Трафики  ·  Тетово

Deloven prostor

11 јул. 13:51 Дуќани и Трафики  ·  Битола

Prodavam dukan

15 500 ЕУР

11 јул. 11:24 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT, MAGACIN VO VIZBEGOVO

1 ЕУР / месечно

Деловен простор - продажба, купување и изнајмување на секакви деловни простории


Дали започнувате со нова бизнис активност? Потребен Ви е мал деловен простор? Или пак потребна Ви е голема индустриска хала за производство на одредени продукти или суровини?


Без разлика каков тип на деловен простор Ви е потребен, дали за нов бизнис или за веќе постоечка бизнис активност, на Пазар3 брзо, лесно и едноставно можете да го пронајдете Вашето идно место за извршување на Вашите деловни обврски.Какви типови на деловни простории се достапни за купување или изнајмување на Пазар3.мк?


Без разлика во која дејност се наоѓа Вашиот бизнис, сигурни сме дека на Пазар3 можете да најдете деловен простор кој соодветно ќе одговара и ќе ги исполните потребите на Вашите секојдневни бизнис активности.


Во оваа категорија на сајтот се врши продажба, купување и изнајмување на дуќани и трафики, канцелариски простории, магацини, хали, работилници и многу друго.


Разгледајте ги сите огласи за продажба на деловен простор. Простории со помала квадратура, големи индустриски објекти, дуќани, кнацелариски простор и се друго на повеќе локации низ земјата е достапно за купување, продавање и изнајмување на Pazar3.mk.На што да внимавате при купување на деловен простор?


За Ваше полесно пребарување на канцелариски простории и други индустриски објекти, како и полесна одлука при дилемата дали да го изјамите или купите одредениот деловен простор, ги одредивме следните две работи како најважни аспекти на кои што треба да посветите посебно внимание.1. Инфраструктура


При разгледување на деловниот простор информирајте се дали поседува одредени можности за обезбедување, дали има достапни доволно паркинг места, можности за резервно снабдување со електрична енергија, достапни ресторани или слични угостителски објекти и сл.2. Локација


Локацијата и пристапноста до деловниот простор, магацин, дуќан и сл. е од голема важност. Многу е значајно дали локацијата на еден деловен простор, магацин, или индустриски објект е лесно пристапна од главните улици и лесно се наоѓа од страна на потенцијалните клиенти и соработници.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации