Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Живеалишта | Pazar3

03 септ. 11:53 Станови , Свети Николе

Stan od 100m2 vo Sveti Nikole

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јул. 21:33 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
30 дек. 19:35 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
10 окт. 09:18 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
Кон почеток