Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hummer

H1 , 1
H2 , 4
H3 , 6
17 јун. 02:08 , ,

Detski dzip

5 500 МКД

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
03 јун. 02:03 , ,

Hummer H2

28 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр. 09:30 ,

Hummer H2 6.0 V8

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 21:28 ,

Picgauer 6/6

Година: 1982
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 17:35 , ,

HUMER H3 LUKS

23 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
11 мај 08:12 ,

HUMMER H3

17 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
08 јул. 18:57 , ,

Hummer H2 -09

30 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 20:24 ,

Hummer H3 luxury chrom packet skoro nov-06

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
01 окт. 13:25 ,

HUMMER H3 -06

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
16 фев. 18:26 ,

Hummer H2 -04

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
13 фев. 01:58 , ,

Hummer H3 -06

18 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
02 фев. 19:24 ,

HUMMER H3 LUXURY CHROM PACKET SKORO NOV-06

24 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток