Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 4707
Opel , 2761
Mercedes-Benz , 2424
BMW , 2147
Audi , 2083
Ford , 1372
Peugeot , 1366
Renault , 1234
Fiat , 1061
Seat , 974
Citroën , 887
Alfa Romeo , 379
Hyundai , 312
Toyota , 288
Škoda , 283
Nissan , 236
Chevrolet , 233
Mazda , 218
Kia , 205
Daewoo , 170
Honda , 169
Land Rover , 142
Lada , 123
MINI , 119
Mitsubishi , 117
Suzuki , 114
Volvo , 113
Yugo , 94
Jeep , 87
Smart , 77
Rover , 51
Porsche , 49
Zastava , 46
Lancia , 41
Chrysler , 39
Ssangyong , 31
Jaguar , 29
Dacia , 28
Daihatsu , 21
Subaru , 16
Dodge , 15
Saab , 14
Isuzu , 9
Lexus , 9
UAZ , 5
Hummer , 4
Wartburg , 2
Bentley , 2
DeTomaso , 1
Cadillac , 1
Proton , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Tesla , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор gumi,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: gumi | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 18:52
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Крива Паланка

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110ks 2019g KAMERA

15 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:13
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Крива Паланка

Peugeot 2008 1.5 BlueHdi 130ks EAT8 2021g ALLURE

18 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 17:40
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-LINE 2019g

23 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 10:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Megane 2 Sedan 1.9 dci

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:05 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault Clio 1.5 Dci 2013

6 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:00 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
Денес 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 75KS GOD -09 EURO5 FACELIFT STAKLOOO

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:33 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X1 X-Drive 2.0d

13 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:59
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW POLO 1.0mpi(75hp)-TRENDLINE-*NEUVEZENO*17g.

7 799 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:45
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово  ·  Боговиње

POLO 1.9TDI DPF

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:44
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово  ·  Боговиње

POLO 1.9TDI DPF

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:10 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOYOTA COROLLA 1.4 DIZEL 90 KS 05 GOD AUTOMATIC FULL

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:10 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.09 GOD.AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL VIVARO 2.0 DIZEL 09 GOD 6 SEDISTA OD CH KAKO NOVO

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOURAN.2.0.TDI.6.BRZINI 04.GOD.KLIMA.7.SEDISTA.FULL

4 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:07 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Карпош

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:39 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Струмица

Seat Ibiza 1.6 tdi 2010

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Куманово

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

20 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:13 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Крива Паланка

Peugeot 2008 1.5 BlueHdi 130ks EAT8 2021g ALLURE

18 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

20 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:55 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Охрид

SUZUKI SX4 1.6 D 90 KS EXCLUSIVE NOV UVOZ - 08.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:57
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ibiza ST 1.2TDI - ecomotive - 2011god. so 153.221km

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:56 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 590 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:55
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes c220cdi

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:44 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.6-hdi(75hp)Full Oprema*Redizajn*17g.

7 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 20:21 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT 77kw

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:08 Автомобили  ·  BMW  ·  630  ·  Скопjе  ·  Карпош

bmw 630 gt xdrive so full inter guma

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:07 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Скопjе  ·  Карпош

bmw 730d xdrive so full redizajn inter guma

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:55 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Велес

HYUNDAI i20-FACELIFT-1.1 CRDi-EURO 5

5 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf V

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Вчера 19:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 86KS REFERENCE 2009G PANORAMA !

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:54 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW X5 3.5xd VO ODLICNA SOSTOJBA

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:45 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW X5 3.5xd VO ODLICNA SOSTOJBA

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:04
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:44 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 2015 crna boja

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Hyundai i30 2011g, 1.4 - 110ks

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

E class W212 200 cdi

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:11 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150 KS EURO-5B 4X4 FACELIFT 2012G

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS ECO-2 NAVIGACIJA LED PATNICKO

8 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:08 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MAZDA 3 2.2d 150ks Skyactiv (MOZE ZAMENA)

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW New Beetle BUBA 1.9TDI 105KS EURO5 AUTO KODEKS

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:18 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT ATECA 1.6TDI 115KS MATRIX-LED (MOZE ZAMENA)

18 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување gumi | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

gumi Gumi Gumi gumi gumi za traktor Gumi i bandazi Gumi Gumi Gumi gumi

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации