Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Sonata

09 јан. 04:33 ,

Hyundai Sonata

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 ноем. 19:43 ,

Hyundai Sonata

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг. 16:49 , ,

Prodavam Hyundai Sonata 2.0 GLSI

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 12:11 ,

Hyundai Sonata 2.0 CRDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 мар. 16:33 ,

Hyundai Sonata -07 2.0 CRDI

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
28 ноем. 11:54 , ,

Hyundai Sonata GLSI 2.0

3 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
23 окт. 18:22 ,

Hyundai Sonata

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
08 окт. 20:34 ,

Hyundai Sonata CRDi 2.0 dizel 103 kw

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 21:52 , ,

Hyundai Sonata 2.0 140ks dizel

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 11:58 , ,

Hyundai Sonata

1 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 13:40 ,

Hyundai Sonata 2.0 CRDI 140PC

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
12 јун. 17:18 , ,

Hyundai Sonata

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 10:01 , ,

Hyundai Sonata

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар. 16:12 , ,

HYNDAI SONATA

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
06 мар. 19:31 , ,

Hyundai Sonata 2.0 CRDi 140KS

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 15:35 , ,

Hyndai Sonata 1.8gls

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 08:30 , ,

Hyundai Sonata

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
05 дек. 22:58 ,

Hyundai Sonata so plinski ured -95

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 12:17 , ,

HYUNDAI SONATA 2.4 -06

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 10:10 ,

Hyundai Sonata -95 evtino i itno

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 15:27 , ,

Hyundai Sonata -95

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 20:29 ,

HYUNDAI SONATA 1.8 AC -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 17:38 , ,

Hyundai Sonata 1.8 ITNO -99

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 12:46 , ,

Hyundai Sonata CRDI 2.0 -09

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
11 апр. 21:50 , ,

Hyundai Sonata 2.0 DOHC -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 14:48 ,

Hyundai Sonata 2.0i 16 V -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток