Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Citroën , 22
Audi , 18
BMW , 17
Peugeot , 4
Bentley , 1
Opel , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Masaza,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Masaza | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:11
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:01
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 22:01
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:11
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:00 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

15 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 11:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW Passat B8 2.0 DSG -21 FULL

2 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:33 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes CL 500 Benzin 306ks 2004 ZAMENA

9 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 15:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Passat CC 4Motion 2.0tdi 140ks.Panorama

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 09:51 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE KAKO NOV

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 04:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2014

11 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES-BENZ S 350d L - BURMESTER - 2018

64 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
28 фев. 22:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Гостивар

Audi A7 3.0 TDI quattro matrix uvoz od Svajcarija

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 14:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово  ·  Боговиње

VW GOLF 7 2.0 DSG

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 18:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A8 4.2TDI Quatro

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 14:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Куманово

Mercedes E350 4 Matic - moze zamena

14 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 12:00 Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Гостивар

Citroen DS4 2012 194ks ������������

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 17:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES BENZ S550 FULL OPREMA

14 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 23:37 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Citroen C5 x7 tourer

8 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 18:41 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Радовиш

Audi A7 3.0 TDI

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 15:37 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Карпош

Peugeot 308 Allure

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 16:27 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 1.6HDI EXLUSSIVE -12

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 18:46 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Кичево

Audi A8 4.2 TDI 385ks 2015

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 17:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel onsignia GSI

18 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 06:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

VW Tiguan 4Motion DSG

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 19:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

VW Tiguan DSG 4 Motion

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 10:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava AUDI A8 50TDI

79 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
07 окт. 15:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Дебар

MERCEDES BENZ CSL350 4MATIC - 2012G

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 14:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 7 2013 2.0 TDI AUTOMATIC

14 500 МКД

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 02:57 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Чаир

Bmw 530 xd full

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
19 јул. 08:50 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013g Avtomatik F1

9 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 20:53 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Куманово

PEUGEOT 308 GT LINE 2.0 DISEL 181 KS

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
04 јул. 15:28 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 19:41 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDI 115ks automatic F1 navigacija

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 19:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 7 1.6TDI 105ks sportline led

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 19:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 17:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Audi A8 4.2tdi 385ks 2014

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 21:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 јан. 23:06 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic Automatic F1 2015g

9 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 21:05 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Audi A8 4.2 tdi 385 ks matrix

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 03:25 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Куманово

PEUGEOT 308 GT LINE DIESEL 2016 181 KS

14 900 МКД

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
14 ноем. 19:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2012g NAVI

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 22:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Кавадарци

Mercedes-Benz CLS 350

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 21:52 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт. 04:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mercedes Benz CLS 350 CDI -14*

55 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
07 окт. 07:06 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Тетово  ·  Желино

Audi A8 L 4.2tdi 351ps

26 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks 2016g Manuel 6b Navi

9 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 19:31 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013 Avtomatik F1

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 09:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat B7 2.0tdi 140ks Euro5 2012 highline

11 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 13:51 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Куманово

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
08 авг. 20:10 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Чаир

BMW full oprema

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Masaza | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

masaza Masaza masaza masaza Masaza masaza Masaza Masaza masaza Masaza

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации